Najaarsmarkt

Najaarsmarkt 2020 gaat niet door ivm Coronabeleid
Het is al ruim 35 jaar een traditie binnen de Hervormde gemeente van Bleiswijk: de jaarlijkse najaarsmarkt op de derde zaterdag in september. Een gebeurtenis die georganiseerd wordt door onze wijkgemeente Dorpskerk en niet meer is weg te denken uit onze dorpsgemeenschap. De vele vrijwilligers, een groot aantal sponsors en u als bezoeker van de najaarsmarkt maken het elk jaar weer mogelijk een hoge opbrengst te realiseren. Het geld is bestemd voor:
  • het grootonderhoud van onze historische Dorpskerk.
  • het financieel ondersteunen van hulporganistaties of liefdadigheidsinstellingen.
Begin september wordt in heel Bleiswijk begonnen met de verkoop van loten waarmee mooie prijzen te winnen zijn. De activiteiten op de dag zelf spelen zich af op en rond het kerkplein naast de Dorpskerk. Voor jong en oud is er wat te koop (bloemen/planten, groenten/fruit, oliebollen, boeken, curiosa, gebruikte kleding en meer) of iets te doen (rad van avontuur, sjoelen, grabbelton, schiettent enz.). Een leuk zitje geeft nog een extra tintje aan een gezellige sfeer op het kerkplein.
Dit jaar vindt de najaarsmarkt plaats op zaterdag 21 september. De najaarsmarkt opent om 10.00 uur en sluit om 17.00 uur.
Bestemming opbrengst 2019
Historische Dorpskerk De historische dorpskerk, beeldbepalend voor Bleiswijk, is begin deze eeuw grondig gerestaureerd. Er blijft echter veel geld nodig voor het onderhoud van dit prachtige monumentale gebouw. Daarom is een deel van de opbrengst van de Najaarsmarkt jaarlijks voor dit doel bestemd.

Stichting KinderKankervrij (KiKa) Daarnaast ondersteunen wij graag een doel dat de samenleving ten goede komt. Dit doel wijzigt jaarlijks. Dit jaar gaat een deel van de opbrengst naar de Stichting Kika, al om bekend.

De Najaarsmarkt duurt van 10 uur tot 17 uur. U bent van harte welkom om gezellig rond te snuffelen tussen de tweedehands artikelen, boeken en kleding. Uiteraard zijn er ook talloze mogelijkheden om de inwendige mens te versterken. Wat dacht u van een kop koffie met een overheerlijk taartje of een warme oliebol? Of genieten van de wereldberoemde vers gesneden friet? ’s Morgens in alle vroegte beginnen onze vrijwilligers al met het schillen van de aardappels. En ondertussen kunt u genieten van de spanning en sensatie en de mooie prijzen bij het Rad van Avontuur. Kortom: van harte aanbevolen!
Loterij
Bij de najaarsmarkt hoort ook de huis-aan-huis verkoop van loten waarmee mooie prijzen te winnen zijn. Zaterdag 21 september 2019 om 17.00 uur maakt de notaris tevens de winnende lotnummers bekend.
Informatie
Heeft u schone en (hele) kleding dan kunt u die afgeven bij mevr. Ina van Elswijk, Snippendreef 5, tel. 5217301. Voor het inleveren van meubelstukken, TV-toestellen, computers en boeken kunt u contact opnemen met mevr. Wieke van der Spek, tel. 079-5933833, want misschien is niet alles geschikt voor de verkoop. "We zijn blij met bijna alles mits het heel, compleet, schoon en verkoopbaar is". Er is ook een lijst met artikelen die we niet innemen. Daarnaast kan het soms zo zijn dat we spullen tijdelijk niet aannemen wegens overcompleet." Het volgende nemen wij NIET aan: • Computers en randapparatuur • Beeldschermen en printers • Inbouwkeukenapparatuur • Kapotte TV’s en TV’s met een zwarte of houten kast alsook analoge TV’s • Autobanden • Gevaarlijke goederen (KCA, asbest etc.) • Orgels en radiomeubels • Restanten van rommelmarkten • Zonnehemels • Beschadigde of vervuilde goederen • Brandblussers • Videobanden • Salontafels met tegels • Verouderde donkerbruine wandmeubels • kleding- en slaapkamerkasten die volledig gedemonteerd moeten worden • Losse ledikant en achterwanden • Matrassen • Niet werkende en vervuilde koel- en vrieskasten/kisten • Niet werkende en vervuilde was- en afwasmachines

Giften
Giften zijn van harte welkom op bankrekening nr. NL77 RABO 0307471888 t.n.v. College van Kerkrentmeesters te Bleiswijk.
Contact
Voor meer informatie over de najaarsmarkt kunt u contact opnemen met Leo & Edith Krijgsman.

Contact:
Leo & Edith Krijgsman
Gruttostraat 1
2665 EK Bleiswijk
010-5212110