De laatste schuurverkoop op 3 juli was een groot succes. De hele ochtend waren er veel mensen en de boeken, vazen en curiosa gingen als zoete broodjes over de toonbank.

Op zaterdag 18 september is de volgende schuurverkoop alweer gepland. Van 9.00 tot 12.00 uur is er weer de mogelijkheid om kleding, curiosa, brocante, serviesgoed, bloempotten, vazen, lampen, hobby-artikelen, mooie boeken, cd’s, dvd’s, huisraad, speelgoed, electronica, tuinmeubelen en nog veel meer op de kop te tikken. Koppel de aanhanger maar vast aan de auto voor alle aankopen en kom onder het genot van een kopje koffie en wat lekkers gezellig snuffelen!

De opbrengst is voor het onderhoud van onze kerk. Uiteraard zullen de coronamaatregelen van dat moment aangehouden worden.

Locatie: Overbuurtseweg 4, Bleiswijk

Van harte welkom!