Liturgiebrief

‘Ga mee: samen getuigen van geloof, hoop en liefde’.
In deze startdienst sluiten we aan bij het jaarthema van onze landelijke Protestantse Kerk. Een thema met bijbelse kernwoorden, die verwijzen naar het mooiste liefdesgedicht dat ooit is geschreven: 1 Korintiërs 13. Dat lezen we dus in deze dienst en we denken erover na in de preek. Maar ook zingen we ervan in tal van liederen, begeleid door organist en muziekgroep. Ook zingen en musiceren zijn een
geweldige manier om te getuigen. Om dat samen te doen.
Daarom: ‘Ga mee!’. Laat je meenemen en doe mee.
We zien uit naar een inspirerende dienst voor iedereen!

Na de dienst is er koffie, en aansluitend een lunch.
En: dit wordt een bijzondere bijeenkomst: onze beide vaste organisten vieren een jubileum! Piet Kooij is 40 jaar organist van onze wijkgemeente, en Evert Kraaijenbos maar liefst 60 jaar. We vieren deze jubilea met hen, en nemen ook afscheid van Evert als vaste organist.

We hopen elkaar te ontmoeten deze zondag!

Met een hartelijke groet,
Ds. Wim de Bruin

De diensten in de Dorpskerk worden ook via de livestream of lukaskastje uitgezonden.